24 Eylül 2012 Pazartesi

Siz Biberonları Nasıl Temizliyorsunuz? BABYGANICS Doğal (Elde Yıkama) Köpük Bulaşık Deterjanı

BABYGANICS Doğal (Elde Yıkama) Köpük Bulaşık Deterjanı

Biberon kullanan hele hele de mama kullanan çoğu annenin ortak derdi, özellikle biberonların kullanım kılavuzlarında yer alan ve oldukça tedirgin eden "kullandıktan sonra üzerinde hiç bir mama kalıntısı kalmamasına dikkat ediniz" ibaresidir. Annelerin birbirine en çok sorulardan biri de: "sen biberonları nasıl temizliyorsun?" dur.

Mesela ben henüz bu işe başlamadan ve yurtdışından getirdiğim Babyganics bulaşık yıkama deterjanları bittiğinde, biberonları ne ile yıkayacağım konusunda oldukça kararsız kaldım. Çünkü hem biberon ile mama veriyor, hem de keçi sütü maması kullandığım için, içine zeytinyağı katıyordum. Normal deterjanları kullandığımda bardak ve çanaklarda oluşan gökkuşağı gibi izleri gördükten ve ağzıma çatallardan bir kaç kez deterjan tadı geldiğinden beri biberonlar için kesinlikle normal deterjan ve bulaşık makinesi kombinasyonunu kullanmama konusunda kararlıydım. Bu nedenle stok bitince ben de anneannemden kalma metodla beyaz sabuna mecburi dönüş yaptım. Ama sabun kullandığımda, biberonlardaki kalıntıları temizleyebilmek için, biberonları ellerim yana yakıla hem çok yüksek ısıda yıkamam gerekiyordu, hem de tam istediğim temizlik sağlanamıyordu. Taki Babyganics ürünleri hem sizler hem de benim için ulaşılabilir olana kadar...

Peki nedir BABYGANICS Elde Yıkama Bulaşık Deterjanını farklı kılan?

Birncisi köpük yapısı sayesinde hem çok ekonomik, hem de çok kullanışlı. Köpük yapısı nedeniyle bir şişe çok uzun süre kullanılabiliyor. Doğal yapısı sayesinde biberonlarda hiç bir kimyasal artık bırakmıyor ve çok kısa sürede durulanıyor. Bu sayede su tasarrufu da sağlıyor.

Titiz annelerimiz için ürün içeriğimizi de aşağıdaki şekilde paylaşalım,

Ürün İçeriği: Çeşitli doğal, bitkisel bazlı temizleme maddeleri (Hindistan cevizi, Palm Yağı, Mısır&Şeker bazlı yüzey etkin maddeleri), su, koruyucu (%0.1’den az).

Kullanımı:
Nemli süngere pompalayınız. Bulaşıkları ve biberonları suyu dikkatli kullanarak yıkayınız ve durulayınız. Güçlü kalıntılarda, sıvıyı direkt olarak kalıntıların üzerine pompalayınız. Kurumaya bırakınız.

Nominal dolum miktarı 550 ml (18.5 oz).

Babyganics deterjanların ne kadar "doğal" olduğunu göstermek adına, Babyganics kurucularıyla yapılan bir röportajı içeren ve içilebilecek kadar doğal Babyganics deterjanlarını anlatan Yotube videomuz aşağıdaki linktedir;

http://www.youtube.com/watch?v=Pa8fVMXbRk4&feature=related

Sevgiler&Selamlar,
GABADU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder